HATIRLA BENİ KOLONYAGizlilik İlkesi HATIRLA BENİ KOLONYA
Üye Girişi Yeni Üyelik Şifremi Unuttum
Kategoriler
Hatırla Beni
Haberler
100 -TL-Üzeri Alışverişte-Kargo-Bizden 100 -TL-Üzeri Alışverişte-Kargo-Bizden
Kapıda Ödemede Kredi Kartı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz Kapıda Ödemede Kredi Kartı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz
Sayfalar
Teslimat İptal İade Şartları
Gizlilik İlkesi
Hakkımızda
Güvenlik İlkeleri
Tüketici Hakları
İletişim Bilgileri
Kargo ve Teslimat Bilgileri
Müşteri Hizmetleri
Satış Sözleşmesi
Kısayol Bilgisi
Gizlilik İlkesi

Güvenli  Alışveriş için     www.ekonyum.com

       Ekonyum Kozmetik Sağlıklı Yaşam ve Eticaret (Mustafa PINARBAŞI) tarafından işletilen www.ekonyum.com (Bundan sonra ekonyum.com olarak anılacaktır) Gizlilik Politikasını İçerir.  ekonyum.com  web sitesini ziyaret ettiğinizde aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Ekonyum.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, telefon numarası, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Ekonyum.com bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece ekonyum.com bünyesinde kullanılmaktadır.

Ekonyum.com üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri,e- bültenleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez. Toplanan mali bilgiler ise satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır.

Ekonyum.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde ekonyum.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin ekonyum.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Üye Girişi
Email :
Şifre :
   
Üye Ol | Şifremi Unuttum
Alışveriş Sepetim
Sepetiniz boş..
Fırsat Ürünleri
Eti Butik Kolonya (Silver) Cam Şişe Kutulu 300 ml.
Günde Gönderim Bu ürün kampanyada
Piyasa Fiyatı : 45.00 TL
Fiyatı : 42.50 TL
 
Eti Butik Kolonya (Gold) Cam Şişe Kutulu 300 ml.
Günde Gönderim Bu ürün kampanyada
Piyasa Fiyatı : 45.00 TL
Fiyatı : 42.50 TL
 
Eti Butik Kolonya (Bronze) Cam Şişe Kutulu 300 ml.
Günde Gönderim Bu ürün kampanyada
Piyasa Fiyatı : 45.00 TL
Fiyatı : 42.50 TL
 
Eti Butik Kolonya (Black) Cam Şişe Kutulu 300 ml.
Günde Gönderim Bu ürün kampanyada
Piyasa Fiyatı : 45.00 TL
Fiyatı : 42.50 TL
 
Son Eklenen Ürünler
Eti Butik Kolonya (Silver) Cam Şişe Kutulu 300 ml.Eti Butik Kolonya (Gold) Cam Şişe Kutulu 300 ml.Eti Butik Kolonya (Bronze) Cam Şişe Kutulu 300 ml.Eti Butik Kolonya (Black) Cam Şişe Kutulu 300 ml.Eti Yeşil Çam Kolonya Cam Şişe 325 Ml.Eti Japon Gülü Kolonya Cam Şişe 325 Ml.Eti Lavanta Kolonya Cam Şişe 325 Ml.Eti Yasemin Kolonya Cam Şişe 325 Ml.Eti Amber Kolonya Cam Şişe 325 Ml.Eti Kır Çiçeği Kolonya Cam Şişe 325 Ml.Eti Limon Kolonyası 325 Ml Cam ŞişeEti 80° Limon Kolonyası 400 Ml Pet ŞişeEti Zeytin Kolonyası 400 Ml Pet ŞişeEti Leylak Kolonyası 400 Ml Pet ŞişeEti Nar Çiçeği Kolonyası 400 Ml Pet Şişe
Çok Satılanlar
Eti Hatırla Beni Kolonyası (Red) 230 Ml. Pet ŞişeEti Hatırla Beni Kolonyası (Blue) 230 Ml. Pet Şişe Eti Hatırla Beni Kolonyası (Yellow) 230 Ml. Pet Şişe Etty Edc Action City 125 Ml. Sprey Pet ŞişeNar-ı Aşk Aşık Kolonya Pet Şişe 510 Ml.Etty Edc Action Dry 125 Ml. Sprey Pet ŞişeEti Lavanta Kolonyası 160 Ml. Sprey Pet Şişe Nar-ı Aşk Maşuk Kolonya Pet Şişe 510 Ml.Etty 80° Limon Kolonyası 1 Lt. Pls. BidonEtty Vazelin (Flowers) 100 Ml. Pls. ŞişeEti Gülsuyu 400 Ml. Pet ŞişeEti Tütün Kolonyası 1 Lt. Pls Bidon Etty Vazelin (Coco) 100 Ml. Pls. ŞişeEti Limon Kolonyası 160 Ml. Sprey Pet Şişe Eti 80° Limon Kolonyası 1 Lt. Pls Bidon Etty Aseton 80 Ml. Pls. ŞişeEti Tütün Kolonyası 250 Ml. Pet Şişe Cops Parfüm Cologne Cam Şişe 28 ML (Red) Eti Leylak Kolonyası 400 Ml Pet ŞişeEti 80° Limon Kolonyası 400 Ml Pet ŞişeEti Menekşe Kolonyası 400 Ml Pet ŞişeViar Parfüm Cologne Cam Şişe 28 ML (Kırmızı) Cops Parfüm Cologne Cam Şişe 28 ML (Black) Eti 80° Limon Kolonyası 5 LT Pls BidonEti İğde ÇiçeğiKolonyası 400 Ml Pet ŞişeEti Lavanta Kolonya Cam Şişe 325 Ml.Eti Nar Çiçeği Kolonyası 400 Ml Pet ŞişeEti Amber Kolonya Cam Şişe 325 Ml.Eti Butik Kolonya (Black) Cam Şişe Kutulu 300 ml.Eti Butik Kolonya (Bronze) Cam Şişe Kutulu 300 ml.
Son Gezdiğiniz Ürünler
Henüz Gezdiğiniz Ürün Bulunmuyor
eti kolonya kolonya unutma beni kolonya hatırla beni kolonya semazen kolonya narı aşk kolonya nar-ı aşk eti leylak kolonya nar çiçeği zeytin kolonya eti butik kolonya butik kolonya cam şişe kolonya gold kolonya silver kolonya bronze kolonya black kolonya kırmızı kolonya